Casa 26 Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa 26 Villa Porto Seguro van 100 vierkante meter ligt binnen 25 minuten wandelen van de Rua do Mucugê en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Op 2 km afstand kun je een bezoek brengen aan het Ecopark Arraial d'Ajuda of het nabijgelegen het Pitinga-strand op 200 meter afstand bezoeken.
Cabana Do Blitz serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en is binnen 5 minuten lopen gelegen. Gasten kunnen de luchthaven Porto Seguro gemakkelijk bereiken, op 30 minuten rijden van de 3-badkamer villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casa 26 Villa?
Strand Pitinga en Praia da Pitinga behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Casa 26 Villa. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa 26 Villa?
Gasten van Casa 26 Villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoe ver is Casa 26 Villa van de luchthaven Porto Seguro?
De luchthaven Porto Seguro en Casa 26 Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van dit vakantiehuis kun je aanbevelen?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen eten in Cabana Do Blitz restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Wat is de capaciteit van deze villa?
Tot 7 personen kunnen verblijven in deze villa. - ❓
Is er een keuken in Casa 26 Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa 26 Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa 26 Villa?
Gasten die in Casa 26 Villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Rua do Mucugê en het Ecopark Arraial d'Ajuda bereiken, die respectievelijk binnen 25 minuten wandelen van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.